fbpx

Świat Studio kan-ka

Kanka

Kanka przede wszystkim zabezpiecza zawartość, może służyć do przenoszenia, magazynowania, przetwarzania, wylewania, tworzenia, dzielenia się. Może też inspirować!

Studio kan-ka

Studio kan-ka specjalizuje się w projektowaniu graficznym uwzględniającym UX/UI. Nazwa Studio kan-ka powstała ze skrócenia pełnej nazwy działalności jednoosobowej.

Mobilność

Studio kan-ka działa w pełni mobilnie i zdalnie. Praca w drodze uwalnia od schematów,  inspiruje. Dlatego często działa zdalnie, najchętniej na łonie natury  lub w niektórych siedzibach Klientów.

Jak się zaczęło?

Z pasji. Z pasji do natury.  Natura sama wezwała i zmobilizowała do przygotowania, uruchomienia, działania i rozwijania Studio kan-ka.  I tak się zaczęło.

Jak działa Studio kan-ka?

Studio Kan-ka działa mobilnie – zdalnie i bardzo chętnie na łonie natury.

Obcowanie z naturą dotlenia organizm, inspiruje i pozwala lepiej przyjrzeć się celom i planom Klientów z innych perspektyw.

Takie podejście umożliwia efektywnie i skutecznie realizować wszystkie projekty.

Aby dobrze coś zrobić, trzeba czasami tego dotknąć, poczuć.. i nie bać się ubrudzić!

Robię co mówię!


Projektuję interfejsy UX/UI, grafiki do druku DTP oraz cyfrowe, a także wykonuję grafiki dekoracyjne ze mchu chrobotka reniferowego, sklejki lub drewna według Waszych pomysłów i zleceń. Dodatkowo fotografuję, projektuję strony internetowe oraz wspieram pozycjonowanie stron www zarówno organiczne jak - SEO, jak i płatne - SEM.
Jeśli potrzebujesz wsparcia w obszarach, w których mogę pomóc, chętnie to zrobię.
Realizacja wszystkich ustalonych z Klientem zadań jest dla mnie bardzo ważna, dlatego staram się dotrzymywać danego słowa i wywiązywać z obowiązków.
Zapoznaj się proszę z oferowanymi przeze mnie usługami klikając przycisk.


Naturalnie

Naturalne podejście do projektowania graficznego.

Zdarza się, że dzielę się gotowymi rozwiązaniami pochodzącymi wprost z natury.  Dotąd nie były one zauważone, testowane czy sprawdzane w konkretnym środowisku czy otoczeniu firmowym.

Jedziemy razem dalej?

Klienci Studio kan-ka

Po kliknięciu w obrazek prowadzimy do strony Wojciecha Mikołajskiego - Rzeczoznawca meblowy
Identyfikacja wizualna
Najprawdopodobniej najlepsze pomysły