Komunikacja wizualna

Grafika, fotografia, video czy tekst to tylko elementy komunikacji wizualnej. Precyzyjnie dobrane elementy zaprojektowane w spójną całość, np. strony internetowej  – www, tworzą formę, która prezentuje sens przekazu, a ten daje możliwości wyrażenia tego, co chcemy przekazać konkretnym odbiorcom w sposób usystematyzowany, wzbogacony i silnie działający na zmysły.

Projektowanie
graficzne

Oferuję usługi projektowania graficznego interfejsów UX/UI,
DTP - przygotowanie grafik do druku oraz digital - grafik cyfrowych - layout stron internetowych, Identyfikacja wizualna, banery reklamowe, plakaty, ulotki, broszury, wizytówki, logo, karnety, okładki, etykiety, opakowania, grafiki do publikacji w mediach społecznościowych i inne grafiki.

100%

Fotografia

Oferuję usługi wykonania fotografii produktowych. Zdjęcia produktów o wielkości nie przekraczającej 60 cm w mobilnym namiocie bezcieniowym do tego przeznaczonym.
Dla produktów większych proponuję specjalne aranżacje. Również fotografie na potrzeby mediów społecznościowych.
Dodatkowo obróbka zdjęć!

82%

Projektowanie
stron www

Oferuję usługi projektowania oraz wykonania stron internetowych www, wizytówek firmowych, kodowania szablonów Newsletter'ów, czy landing page w technologii WordPress, Html5, Css, Vix.
Uwzględniając UX.
Jeśli szukasz rozwiązania dla bardziej złożonego projektu - zapytaj!
Współpracuję z najlepszymi.

74%

Content - SEO & SEM

„Każdy może pisać, ale czy każdy może być pisarzem?” – autor nieznany

Różnicę można poznać doświadczając przyjemności czytania i oceniając osobiście – czy to, co czytamy, czyta nam się dobrze i przyjemnie, a co wręcz przeciwnie.

Do tego dochodzi jeszcze element funkcjonalności tego tekstu. Czy roboty skanujące znaki tekstów uznają je jako czytelne, użytkowe i wartościowe weryfikując pod kątem seo?

Czy reakcje odbiorców będą dokładnie takie, jakich się spodziewaliśmy tworząc treści na potrzeby kampanii sem?

Na te i podobne pytania odpowie nam analityka prezentująca efektywność działań wszelkich publikacji i użycia tekstów wraz z towarzyszącymi im optymalizującymi zadaniami technicznymi.

Potrzebujesz wsparcia w pozycjonowaniu organicznym lub płatnym?

Oferuję reedycję tekstów optymalizując pod wyszukiwanie organiczne i płatne na podstawie wcześniej wykonanego audytu strony internetowej.

 

Naturalnie

Naturalne podejście do projektowania graficznego.

Zdarza się, że dzielę się gotowymi rozwiązaniami pochodzącymi wprost z natury.  Dotąd nie były one zauważone, testowane czy sprawdzane w konkretnym środowisku czy otoczeniu firmowym.

Jedziemy dalej razem?

Klienci Studio kan-ka

Po kliknięciu w obrazek prowadzimy do strony Wojciecha Mikołajskiego - Rzeczoznawca meblowy
Identyfikacja wizualna
Close Menu